Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Razvojni inženjer / Game Developer (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Nanobit d.o.o.

U Nanobitu pod motom “Crafting bits of fun” stvaramo zabavu za ljude širom svijeta, u dobroj atmosferi s puno zajedničkog učenja i napretka. Naš su proizvod mobilne igre, a naš su cilj sretni i igrači i zaposlenici.

Sve naše igre razvijene su u potpunosti interno, bez vanjskih klijenata, i plasirane isključivo na međunarodno tržište. To znači da za tebe imamo zanimljive projekte i zadatke te da organizacija rada i vremena ovisi samo o našem internom dogovoru. Ponosni smo na naše radne uvjete i super tim od sad već skoro 60 stručnjaka.

Uspješno poslujemo i rastemo već 7 godina, a u zadnje vrijeme dobili smo i neka jako nam draga priznanja:
- plasman među top 15 tehnoloških tvrtki s najbržim rastom u Srednjoj Europi
- nagrada EY Poduzetnik godine 2014
- jedan od top 3 Najbolja poslodavca 2014 u Hrvatskoj

Opis posla

Nakon početne edukacije te upoznavanja s cijelim timom i tehnologijama koje ćeš koristiti, tvoji će zadaci uključivati:
- sudjelovanje u radu na cjeloživotnom ciklusu razvoja igara, od ideje i izvedbe do održavanja
- razvoj novih funkcionalnosti u dogovorenom roku
- održavanje i optimizaciju postojećeg koda
- stvaranje i optimizaciju gameplaya i arhitekture igre
- istraživanje novih tehnologija
- blisku suradnju s ostalim članovima tima programera, testera i dizajnera
- razmjenu znanja s kolegama

Uvjeti

- želiš sudjelovati u stvaranju kvalitetnih i zabavnih mobilnih igara
- lako učiš nove tehnologije i programske jezike, zanima te kontinuirani razvoj vještina
- jako dobro razumiješ koncepte objektno orijentiranog programiranja
- imaš (ili ćeš uskoro imati) diplomu FER-a, PMF-a ili srodnog faksa
- imaš visok stupanj znatiželje i motivacije za pronalaženjem rješenja proaktivnim korištenjem različitih izvora informacija (internet, kolege...)
- uživaš u izazovu osmišljavanja novih algoritama i načina optimizacije performansi programskog koda
- voliš razmjenu ideja i dobru komunikaciju unutar tima
- svoje zadatke shvaćaš ozbiljno i preuzimaš punu odgovornost za njihove rezultate
- voliš igre :)

Bonus bodovi za:
- projekte napravljene izvan formalnog obrazovanja i sve pokazatelje interesa za ovo područje
- iskustvo u programiranju igara i/ili aplikacija (iOS ili druge platforme)
- poznavanje OpenGL-a, Unity-ja, C++

Stručna sprema:

Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Magisterij

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

- rad u dinamičnoj industriji igara s prilikama za kontinuirano učenje i razvoj
- sudjelovanje na konferencijama i zanimljivim edukacijama po potrebi
- povjerenje u tvoju sposobnost kvalitetnog obavljanja posla i podršku za napredak
- fleksibilno radno vrijeme i odlične radne uvjete
- rad u ugodno uređenom prostoru sa stručnim i otvorenim kolegama
- opuštenu atmosferu koja je istovremeno poticajna, prijateljska i produktivna
- cool titulu Game Developera ;)

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).