Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj skladišta (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Školska knjiga d.d.

Opis posla

- izrađuje plan skladišnog poslovanja te organizira i kontrolira aktivnosti skladišnog poslovanja
- organizira i kontrolira transport i dostavu te upravljanje transportnim kapacitetima
- organizira i kontrolira aktivnosti povrata robe
- organizira i upravlja aktivnostima provođenja inventura u skladištu
- organizira rad zaposlenika skladišta ovisno o kalendaru poslovnih događanja i ostalim izvanrednim poslovnim potrebama
- osigurava i kontrolira provođenje sigurnosnih mjera poslovanja u skladištu
- unapređuje poslovne procese te optimizira troškove skladišnog poslovanja
- koordinira skladišno poslovanje sa svim povezanim organizacijskim jedinicama
- izvještava nadležne rukovoditelje o svim segmentima skladišnog poslovanja

Uvjeti

- VSS/diplomski studij ekonomskog ili srodnog smjera (logistika)
- 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- iskustvo upravljanja i vođenja tima
- poznavanje svih zakonskih regulativa, carinskih propisa te poslovnih procesa skladišnog poslovanja
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- napredno korištenje računala s naglaskom na Excel alate
- samostalnost i organiziranost u poslu
- izvrsne komunikacijske i pregovaračke vještine
- analitičnost i kreativnost
- vozačka dozvola B kategorije

Ako se prepoznajete u navedenim uvjetima, pozivamo Vas da se na natječaj prijavite do 30. studenog 2015. godine putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Excel

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Management iznosi 1.271,06 EUR (9.576,77 kuna).