Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

LAN / WAN mrežni inženjer (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • 4sec d.o.o.

4sec je distributer koji pruža dodanu vrijednost partnerskim tvrtkama kroz tehničke usluge i podršku u razvijanju, prodaji i implementaciji tehničkih projekata s rješenjima iz naše ponude. Radimo sa širokim spektrom tehnologija za sigurno upravljanje i nadzor mreža, aplikacija i korisnika. Pokrivamo potrebe tvrtki i mreža svih veličina, od globalnih pružatelja usluga preko velikih distribuiranih poduzeća do malih ureda.

Opis posla

- podrška prodaji u izboru / kreiranju rješenja i proizvoda za korisnikove potrebe
- izrada i sudjelovanje u tehničkim prezentacijama za partnere / njihove krajnje korisnike
- savjetovanje i obrazovanje partnera / njihovih krajnjih korisnika
- izvedba demo-a i Proof of Concepta (PoC) za rješenja i proizvode iz portfolia
- izrada tehničkih rješenja i tehnička podrška partnerima pri implementaciji i održavanju rješenja kod krajnjih korisnika

Uvjeti

- VSS, FER ili njemu srodan tehnički fakultet
- poznavanje IP mreža i protokola
- poznavanje osnova računalne sigurnosti
- odgovorne i disciplinirane osobe s razvijenim analitičkim i komunikacijskim vještinama

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (izvrsno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).