Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Prodavač u izložbenom prostoru za vjenčanja (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Auris dizajn j.d.o.o.

Opis posla

Auris dzajn je tvrtka koja se bavi izradom dekoracija za vjenčanja s naglaskom na papirnu galanteriju. Tražimo komunikativnu i odgovornu osobu koja će u novootvorenom izložbenom prostoru u centru grada samostalno odrađivati dogovore sa kupcima.

Vaši radni zadaci:
- vođenje prodajnog prostora i ključnih kupaca
- prezentacija i prodaja robe kupcima kroz tehnike prodaje
- briga o urednosti prodajnog mjesta
- briga o izloženosti i prezentaciji robe
- rad na blagajni

Uvjeti

- komunikativnost
- poznavanje osnovnog rada na računalu
- odgovornost i samostalnost u radu
- motiviranost za rad i usvajanje novih znanja

Životopise molimo slati putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vještine:

Internet

Što nudimo

- službeni mobitel
- dodatna edukacija prema dogovoru

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).