Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Poslovođa (m/ž)

Primošten

Rok prijave:

  • TOMMY d.o.o.

Jedan smo od vodećih trgovačkih lanaca, sa sjedištem u Splitu. Naša prodajna mreža obuhvaća 185 visoko standardizirana hipermarketa, maximarketa, supermarketa i marketa prepoznatljiva po širini asortimana, kvaliteti proizvoda, cjelovitoj usluzi i vrlo konkurentnim cijenama. U Tommyjevim prodavaonicama dnevno kupuje preko 200.000 lojalnih potrošača te trenutačno zapošljavamo preko 3.000 radnika koje stalno educiramo i usavršavamo. Kompanija je već godinama vrlo značajan investitor i u Dalmaciji i u ostalim hrvatskim regijama gdje posluje, čime se daje doprinos razvoju gospodarstva i potiče novo zapošljavanje. Strateški nam je cilj snažnija prisutnost na hrvatskom tržištu i daljnje širenje prodajne mreže.

Opis posla

- posao poslovođe u maloprodajnom objektu

Uvjeti

- KV/SSS - trgovačkog ili drugog odgovarajućeg smjera
- radno iskustvo od 3 godine na istim ili sličnim poslovima u maloprodaji
- sustavan pristup poslovima i zadacima
- samoinicijativnost i dinamičnost
- visoki stupanj komunikacijskih i organizacijskih sposobnosti
- sklonost timskom radu

Molimo sve zainteresirane kandidate da se prijave putem linka za prijavu te prilože svoj životopis.

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

3

Što nudimo

- zaposlenje je za stalno sa probnim rokom od 3 mjeseca

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Šibensko-kninska

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).