Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Regionalni voditelj (m/ž)

prema mjestu stanovanja

Rok prijave:

  • FAVORIT SPORTSKA KLADIONICA d.o.o.

Opis posla

- rukovođenje, organizacija i nadzor operativnog rada prodajnih mjesta u regiji
- zapošljavanje, obuka i motiviranje zaposlenika
- odgovornost za sve aktivnosti u regiji, otvaranje i premještaj prodajnih mjesta
- predlaganje aktivnosti u svrhu poboljšanja poslovanja i rezultata rada regije
- praćenje trendova i analiza tržišta
- razvoj mreže, traženje novih prostora
- po potrebi suradnja sa izvođačima radova na poslovnicama

Mjesto rada:
- Zagreb i Zagrebačka županija
- Istra, Hrvatsko primorje i Lika

Uvjeti

- 2 godine iskustva
- organizacijske sposobnosti, analitičnost i fleksibilnost
- samostalnost u rješavanju zadataka
- predanost ostvarivanju zadanih ciljeva

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).