Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Komercijalist za prodaju gospodarskih vozila za regije Primorje i Istra (m/ž)

Rijeka, Pazin

Rok prijave:

  • Auto Hrvatska Prodajno servisni centri d.o.o.

AUTO HRVATSKA PRODAJNO SERVISNI CENTRI d.o.o., članica Poslovne grupe AUTO HRVATSKA, okuplja vlastite prodajno servisne centre u Zagrebu, Varaždinu, Karlovcu, Splitu, Zadru, Osijeku, Rijeci i Pazinu. U okviru prodajno servisnih centara obavlja se prodaja novih i rabljenih gospodarskih vozila i rezervnih dijelova.

Opis posla

U skladu s trenutnim potrebama tražimo marljive, stručne i okretne osobe (m/ž) za radno mjesto:

Komercijalist za prodaju gospodarskih vozila za regije Primorje i Istra (m/ž).

Uvjeti

- uspješno završena viša/visoka škola društvenog ili tehničkog usmjerenja
- poznavanje tehnike motornih vozila
- poželjno iskustvo na prodaji gospodarskih vozila
- poželjno iskustvo u autobranši
- sigurno korištenje MS Office programskog paketa
- sigurna komunikacija na njemačkom i/ili engleskom jeziku
- spremnost za rad u timskom okruženju, te na aktivan obilazak tržišta
- vozačka dozvola min. B kategorije

Vašu ponudu za zaposlenje i životopis očekujemo u roku 8 dana od objave natječaja putem linka za prijavu na našem oglasu ili na adresu: Auto Hrvatska d.d., Heinzelova 70, 10000 Zagreb, Poslovi ljudskih potencijala.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

Izabranim osobama nudimo rad u modernom i poslovno pokretljivom okruženju, mogućnost stručnog usavršavanja i primjerne uvjete.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).