Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Pomoćni podešivač ampula (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Piramida d.o.o.

Opis posla

- rad u proizvodnji ampula (iz cijevnog stakla)
- obavlja pripremu stroja za preštelavanje, podešava i pušta stroj u rad
- ulaže staklene cijevi u stroj
- obavlja zamjenu neispravnih dijelova (glave, aparati, plamenici i drugo)
- uz prisustvo podešivača podešava proizvod prema nacrtu
- kontrolira usklađenost proizvoda s nacrtom
- održava strojeve čistima i urednima kao i radni prostor

Posao uključuje rad u smjenama te rad vikendom i praznicima, prema rasporedu smjena.

Uvjeti

- KV/SSS (III. ili IV. stupanj strojarskog, elektrotehničkog ili drugog tehničkog smjera)
- poznavanje rada na računalu

Zamolbe s dokazom o školskoj spremi poslati na adresu:

Piramida d.o.o.
Resnička 10
10 360 Sesvete

ili putem linka na prijavu.

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- mogućnost stalnog zaposlenja
- mogućnost napredovanja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).