Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Trgovac (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • PROFI BAUCENTAR d.o.o.

Opis posla

- prodaja robe
- briga o popunjenosti, rasporedu i pristupačnosti robe na odjelu
- aktivno učešće u provođenju inventura, kontrolinga i drugih vrsta popisivanja roba
- ostvarenje zadane kvote prodaje roba iz vlastitog robnog programa
- obavljanje drugih poslova i zadataka po nalogu neposrednog rukovoditelja

Uvjeti

- minimalno 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
- vozačka dozvola B kategorije
- aktivno poznavanje rada na osobnom računalu
- poznavanje robe iz asortimana tvrtke:
trgovac na odjelu keramike i sanitarija - poznavanje robe iz asortimana keramike i sanitarija
trgovac na drvnom odjelu - poznavanje robe iz asortimana vrata, prozora , podova
trgovac na odjelu boja i fasada – poznavanje robe iz asortimana fasada, boja i lakova

Potrebne godine iskustva:

2

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).