Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Tajnik / tajnica

Malinska

Rok prijave:

  • Premium d.o.o.

Premium d.o.o. je licencirana agencija za posredovanje u prometu nekretninama. Zadovoljstvo naših klijenata najbitniji je segment našeg poslovanja. Uz posredovanje prilikom kupnje, prodaje, najma i zamjene svih vrsta nekretnina, bavimo se procjenom tržišnih vrijednosti nekretnina, ishodovanjem lokacijskih i građevinskih dozvola, adaptacijom starih i gradnjom novih nekretnina, te vođenjem projekata izgradnje nekretnina.

Opis posla

Zbog potreba poslovanja tražimo komunikativnu, ambicioznu i odgovornu osobu da nam se pridruži na radnom mjestu:

Čiji posao će obuhvaćati:
- kontakte s klijentima
- objavljivanje i pripremanje oglasa za medije
- kontinuirano praćenje tržišta nekretnina
- ostale administracijske poslove

Uvjeti

- izvrsno poznavanje engleskog jezika
- izvrsno poznavanje rada na računalu
- poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema, Magisterij

Jezici:

Engleski (izvrsno), Talijanski (napredno), Njemački (osnovno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).