Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Autolimar (m/ž)

Pula

Rok prijave:

  • Burić AutoZubak d.o.o.

Opis posla

Zbog proširenja svog poslovanja tvrtka BURIĆ AUTOZUBAK d.o.o. nudi zaposlenje odgovornim, vedrim, ambicioznim i komunikativnim osobama na radnom mjestu:

Autolimar (m/ž) - jedan izvršitelj

Zadaci i odgovornosti:
- izvođenje autolimarskih poslova u skladu s radioničkom dokumentacijom
- verifikacija kvalitete izvedenih poslova
- obavlja manje složenije i složenije radne operacije karoserijskih popravaka na vozilu
- osiguravanje brzog popravka vozila kupca u limariji prema radnom nalogu
- osiguravanje potpunog i stručnog izvođenja svih popravaka iz radnog naloga, uz poštivanje termina
- osiguravanje najviše moguće kvalitete rada kod dobivenih radnih naloga uz poštivanje termina
- korištenje svih raspoloživih sustava i pomoćnih sredstava.
- ispitivanje ispunjenja radnog naloga i postignute kvalitete rada
- skrb o imidžu Društva

Uvjeti

- SSS zvanje autolimar
- min. 3 godina iskustva na poslovima Autolimara
- bazno školovanje
- vozačka dozvola B kategorije

Ukoliko vidite svoju budućnost u Burić AutoZubak d.o.o. i zadovoljavate navedene uvjete. Vašu ponudu i životopis s naznakom radnog mjesta pošaljite putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

3

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

Burić AutoZubak d.o.o. Vam nudi sigurnost radnog mjesta, stalne stručne edukacije, ugodnu radnu atmosferu, profesionalan i dobar tim.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).