Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Servisni savjetnik (m/ž)

Zagreb, Samobor

Rok prijave:

  • Electus ljudski potencijali

Naš klijent je tvrtka Purić d.o.o. (www.puric.hr), regionalni lider, vodeći uvoznik i distributer dijelova i opreme za održavanje sustava dizelskog ubrizgavanja. Vodeći su nacionalni distributer dizelskih komponenti BOSCH kao i ekskluzivni uvoznik i distributer tvrtki DELPHI, DENSO, VDO, STANADYNE, HARTRIDGE. Uz sustave dizelskog ubrizgavanja, Purić je uvoznik i distributer autodijelova vrhunskih svjetskih proizvođača.

Zbog potreba našeg klijenta, u potrazi smo za kvalitetnim kandidatima zainteresiranim za rad na poziciji:

Lokacije rada: Zagreb, Samobor

- otvorena 2 radna mjesta -

OPIS POSLA

  • Pronalaženje klijenata servisa.
  • Planiranje i dogovaranje termina servisnih aktivnosti sa klijentima.
  • Praćenje raspoloživosti kapaciteta i popunjavanje u suradnji sa voditeljem servisa.
  • Otvaranje prijemnih listova, preuzimanje vozila ili sklopa za servisiranje.
  • Komercijalna obrada servisnog posla.
  • Pronalaženje i naručivanje nedostajućih dijelova na tržištu.
  • Izrada ponuda, dogovaranje sa klijentima.
  • Fakturiranje posla, isporuka servisiranog sklopa/vozila.
  • Formiranje maloprodajnog/izložbenog skladišta te nuđenje i prodaja klijentima.
  • Aktivno sudjelovanje u promocijskim aktivnostima vezanih za servis.
  • Samoinicijativno i samostalno školovanje te školovanje prema planu i programu poslodavca.
  • Uočavati moguće nepravilnosti i poduzeti radnje da se izbjegnu, upozoriti na eventualne nedostatke ili nesukladnosti nadležnu osobu.
  • Ostali poslovi i zadaci u okviru odjela.

UVJETI ZA RAD:

  • Minimalno SSS strojarskog ili ekonomskog usmjerenja.
  • Iskustvo na istim/ sličnim poslovima; direktnoj prodaji.
  • Poznavanje tržišta autodijelova te tehničkih karakteristika automobila.
  • Komunikacijske, prodajne i organizacijske vještine.
  • Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu.
  • Informatička pismenost.
  • Odgovoran pristup poslu, motiviranost i samostalnost u radu.
  • Orijentiranost timskom radu.

Osoba zaposlenima na ovoj poziciji nudimo:

  • Redovita financijska primanja.
  • Mogućnost edukacije.
  • Rad u dinamičnoj i ugodnoj radnoj okolini.

Ukoliko ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji i udovoljavate navedenim uvjetima molimo Vas da pošaljete životopis do 02. kolovoza 2016. putem linka za prijavu.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).