Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Specijalist obračuna plaća (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Kopun i Kopun d.o.o.

Kopun Group, grupacija u hrvatskom vlasništvu, pruža usluge revizije, računovodstva i poreznog i poslovnog savjetovanja. Kopun Group članica je „Nexia International“, vodeće mreže nezavisnih računovodstvenih i savjetodavnih tvrtki, sa sjedištem u Londonu. Naše znanje, predanost klijentu i kvaliteti usluge postalo je prepoznatljivo u poslovnome svijetu tokom proteklih 26 godina poslovanja.

Opis posla

Kontinuirani rast i razvoj Kopun Group-e otvora mogućnost apliciranja za ambicioznu i odgovornu osobu za radno mjesto

Specijalista obračuna plaća (m/ž) u tvrtci Kopun i Kopun d.o.o.

Uvjeti

Od kandidata očekujemo:
- spremnost za kontinuirani razvoj i učenje, pozitivni životni stavovi
- obavezno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- VSS, VŠS ekonomskog smjera i poznavanje računovodstvenih propisa
- minimalno 2-5 godine iskustva na sličnim poslovima, poznavanje računovodstvenih propisa
- poznavanje MS Office paketa (posebice Excel, Word), poželjno znanje daktilografije

Pozivamo vas, kandidatkinje i kandidati, da nam svoj životopis pošaljete najkasnije do 29.10.2016.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2-5

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

Izvrsnim kandidatkinjama i kandidatima nudimo:
- dinamičan posao unutar ugodnog obiteljskog okruženja
- kontinuirani razvoj i stjecanje novih znanja i vještina
- ugovor na određeno kao zamjena za porodiljni sa mogučnošću ostanka na neodređeno

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).