Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Prodajni predstavnik za razvoj tržišta u Hrvatskoj (m/ž)

Zagreb, Slovenija

Rok prijave:

  • Competo d.o.o.

Uspješna tvrtka koja je specijalizirana na području efikasnog korištenja energije za grijanje, hlađenje, ventilaciju, klimatizaciju i koja također sama proizvodi toplinske pumpe, sa više od 20 godina pojavljivanja na tržištu, poziva u svoj tim zanesenog, dinamičnog te ambicioznog suradnika, koji će biti kamen temeljac.

Opis posla

- suradnja sa prodajnom ekipom kod prodajnih mogućnosti na području toplinskih pumpa u Hrvatskoj
- stvaranje novih mogućnosti
- pomoć u razvoju i kod poboljšanja prodajnih strategija
- početak pregovaranja sa razvojnicima/projektantima/izvođačima
- upravljanje i gradnja prodajnog kanala potencijalnih mogućnosti
- korištenje CRM alata

Uvjeti

- dokažljiva dostignuća na području razvoja tržišta sa prodaje i marketinga (iz branše tvrtke)
- poznavanje Hrvatskog tržišta
- zaokupljenost ciljevima, ambicijama
- stručnost
- sposobnost za objavljivanje više stvari u isto vrijeme
- želja za učenje i uspješnost u prodaji
- najmanje 3 godina radnog iskustva u sličnim poslovima
- napredne vještine istraživanja
- sposobnost profesionalne komunikacije (telefon, e-mail)
- strast za tehnologiju
- sposobnost brzog odlučivanja i odgovornosti
- dobro poznavanje MS Office, Internet, e-pošte
- vrhunsko znanje hrvatskog jezika i aktivno engleskog – uvjet

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (napredno), Hrvatski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- dinamično i ugodno radno okruženje
- stabilno radno okruženje
- obrazovanje, usposobljavanje
- mogućnost profesionalnog i osobnog razvoja
- stimulativna primanja vezana na performanse

Postoji mogućnost da će ova osoba postati direktor Branch-a, koji će se ustanoviti poslije.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 2000 do 3000 eur

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).