Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj administrativno-tehničke podrške (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • IPM SERVIS d.o.o. za usluge

IPM servis d.o.o (plin-klima-ventilacija.hr) je tvrtka sa sjedištem u Zagrebu osnovana 2000. godine. Jedan smo od vodećih servisa u Zagrebu na području pružanja usluga servisa i montaže plinskih bojlera i klima uređaja. Naš kontinuirani rast te izvrsne rezultate dugujemo kolegama koji predano obavljaju svoj posao. Budućim zaposlenicima nudimo rad u dinamičnoj ugodnoj radnoj okolini te priliku za kontinuirano učenje i usavršavanje.

Opis posla

Budite dio uspješne organizacije i preuzmite ulogu voditelja administrativno tehničke podrške. Ovo je idealna uloga za entuzijastičnog, strastvenog i iskusnog voditelja s jakim fokusom na ljude. Kao voditelj administrativne podrške , razvijati će te nove kanale oglašavanja te uz članove svoga tima usavršavati i implementirati procedure i procese kako bi upiti bili obrađeni na najvišoj razini zadovoljstva naših korisnika. Na tom putu imate slobodu smisliti i oblikovati nove ideje te poticati tim da ostvari svoje pune potencijale.

Ključni zadaci:
- organizirati i voditi samostalan, inovativan i kreativan pristup organizaciji korisničke podrške
- redovito komunicirati preko web stranice i FB–a s korisnicima
- osigurati zadovoljstvo zaposlenika kreirajući povjerenje, jasno komunicirati ciljeve, pružiti redoviti feedback i raditi na razvoju članova tima potičući ostvarenje njihovih punih potencijala
- upravljati dnevnim aktivnostima Korisničke podrške u svrhu ostvarenja predviđenih ciljeva
- pratiti svakodnevne aktivnosti kao što su slaganje rasporeda, odobravanje smjena te održavanje timskih i individualnih sastanaka sa zaposlenicima (10)
- konstantno evaluirati tok rada sastavljen od aktivnosti koje stvaraju vrijednost a bez aktivnosti koje je ne stvaraju
- kreirati okruženje spremno na rješavanje problema, znati odgovoriti na promjene te motivirati i voditi tim kroz njih
- upravljati odnosima s korisnicima pružajući uslugu i podršku na najvišoj razini
- profesionalno pristupiti razrješavanju svih prigovora i problema klijenata na najefikasniji mogući način
- razumjeti probleme klijenata, optimizirati naš sustav te poboljšati iskustvo naših korisnika
- biti veza između odjela kako bi svi dobili relevantne informacije, razriješili probleme i pružili podršku korisniku
- poticati tim da bude glas korisnika ostatku firme te utjecati na ostale odjele da uzimaju u obzir povratne informacije od strane korisnika

Uvjeti

Što nudimo

- stimulativna primanja
- konstantno usavršavanje, mogućnost sudjelovanja u različitim edukacijama i besplatnu literaturu
- rad u stimulativnom i dinamičnom okruženju

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Management iznosi 1.271,06 EUR (9.576,77 kuna).