Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Terenski tehničar / serviser (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

  • King ICT d.o.o.

KING ICT je među vodećim regionalnim sistem integratorima, blisko povezan s globalnim tehnološkim partnerima. Ljudima koji rade kod nas pružamo pristup najnovijim rješenjima i razvoju njihovih karijera, a našim korisnicima omogućujemo modernu tehnologiju i implementaciju najboljih praksi.

Opis posla

Postanite dio našeg tima kao:

Terenski tehničar/serviser u Rijeci

Radno mjesto obuhvaća:
- rad u timu, ali i samostalno obavljanje servisnih intervencija.
- servisni popravci, instalacije, nadogradnje laserskih, igličnih i tintnih pisača u servisnom centru ili na lokaciji korisnika.
- servisiranje, sastavljanje računala, detekcija kvarova i tehnička podrška korisnicima

Posao je dinamičan i zanimljiv, uz konstantnu edukaciju, upoznavanje s novim tehnologijama i korisnicima.

Područje rada je Rijeka, Primorsko-goranska, Ličko-senjska i Istarska županija, uz mogućnost povremenih servisnih intervencija i instalacija na cijelom području Republike Hrvatske.

Uvjeti

Potrebna znanja, vještine i kvalifikacije:
- SSS ili VŠS
- minimalno godinu dana radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- visoka sposobnost rješavanja složenijih kvarova
- sklonost timskom radu
- želja i sposobnost za učenje
- samosvjesnost, samoorganiziranost i otvorenost

Poželjna znanja i vještine:
- napredno znanje engleskog jezika
- dobro služenje Microsoft Office aplikacijama
- vozačka dozvola B kategorije

Ako Vam sve ovo zvuči privlačno, a istovremeno ste proaktivna i visoko motivirana osoba, profesionalnim izazovima prilazite s pozitivnim stavom, brzo učite i spremni ste za timski rad, pošaljite nam svoju prijavu najkasnije do 04.04.2017. i pruža Vam se mogućnost postati dio našeg tima.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

Nudimo:
- zaposlenje na određeno vrijeme s mogućnošću prelaska na neodređeno vrijeme
- odličnu radnu atmosferu
- rad sa poznatim i izazovnim klijentima
- neprekidno stručno usavršavanje
- službeno računalo, mobitel, te službeno dostavno vozilo za servisne intervencije

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).