Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Online Media Account Manager (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • UM Zagreb

UM ZAGREB je jedna od vodećih agencija za planiranje i plasman reklamnih poruka kroz medije u Hrvatskoj i dio I&F McCann Grupe, jednog od vodećih komunikacijskih sistema u JI Europi i nordijskoj regiji.

UM agencije djeluju unutar IPG Mediabrands globalne mreže. U jugoistočnoj Europi, UM je dio I&F McCann Grupe, jednog od vodećih komunikacijskih sustava, s podružnicama za tržište Srbije, Bugarske, Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Slovenije, Makedonije, Crne Gore i Albanije, te 200 medijskih stručnjaka za inovacije medijske komunikacije na dugoj listi klijenata, uključujući i The Coca Cola Company, L’Oreal, Ferrero, Vip, Johnson & Johnson, Carlsberg, Air Serbia, Molson Coors, Rewe Group, Ahold Delhaize itd.

I&F McCann Grupa posluje na 12 tržišta (Srbije, Danske, Finske, Slovenije, Norveške, Crne Gore, Bosne i Hercegovine, Makedonije, Bugarske, Švedske, Albanije i Hrvatske). Agencije u okviru I&F McCann Grupe osvojile su više od 800 nagrada na lokalnim, regionalnim i međunarodnim festivalima oglašavanja.

Opis posla

Zaduženja:
- kreiranje strategija koje obuhvaćaju zakup i planiranje oglašavanja na digitalnim medijima
- supervizija realizacije strategije i upravljanje klijentovim budgetom planiranim za oglašavanje
- analiza rezultata postignutih strategijom i njihovo prezentiranje klijentima
- građenje i njegovanje dobrih/partnerskih odnosa sa klijentima i medijima
- uspješno vođenje tima
- suradnja sa New Business timom kroz predstavljanje agencije potencijalnim klijentima i predlaganje dodatnih usluga postojećim klijentima
- koordinacija i suradnje sa drugim agencijama (kreativnim, BTL, social…)

Uvjeti

Kvalifikacije:
- minimum dvije, a poželjno je tri godine radnog iskustva s digitalnim medijima
- poznavanje digitalnih medija i trendova oglašavanja na digitalnim medijima
- razumijevanje principa kreiranja godišnjih medijskih strategija i pripreme analiza koje služe kao osnova za strategije
- poznavanje rada u alatu Gemius Audience
- poznavanje rada u Google Adwords, Google Analytics i Facebook Ads Manager programima
- osnovno poznavanje zakona i propisa iz područja digitalnog oglašavanja
- fakultetsko obrazovanje
- odlično poznavanje engleskog jezika
- napredni nivo korištenja Microsoft paketa

Ukoliko ste zainteresirani za ovu poziciju i ispunjavate uvjete natječaja, molimo Vas da nam dostavite svoj CV u elektronskoj formi putem linka za prijavu najkasnije do 07.04.2017. godine.

Biti će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (izvrsno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

Nudimo vam priliku da razvijate svoje vještine i steknete nova znanja u kreativnom, dinamičnom i inspirativnom okruženju kroz rad sa iskusnim profesionalcima.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 954,07 EUR (7.188,44 kuna).