Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj maloprodaje (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • VITAPUR d.o.o.

Naš slogan je "Passion for living". Ovime poručujemo da je naša nit vodilja strast za bolji život. Sve što radimo, radimo sa strašću i uvjerenjem da našim kupcima ponudimo najbolje. Naša misija je razvijati proizvode koji pomažu ljudima podići kvalitetu života. S kvalitetnim proizvodima za dom nastojimo pomoći ljudima da žive bolje i zdravije.

Opis posla

Zašto izabrati upravo nas, ekipu Vitapur? Mi smo brzorastuća i stabilna međunarodna tvrtka, prisutna u Hrvatskoj, Sloveniji, Srbiji, Bosni i Hercegovini, Crnoj Gori i Rumunjskoj, sa više od 200 zaposlenih.
Tvrtka sa pravom prodajnom strategijom i vlastitim prodajnim kanalima.

Radi uspješnog rasta i širenja poslovanja na teritoriju Hrvatske, pozivamo vas da se pridružite našem timu kao

Voditelj maloprodaje (m/ž).

Opis posla:
- vodstvo, planiranje, organiziranje, koordiniranje, praćenje i izvršenje zadataka u maloprodaji
- strateško planiranje, dizajn, organizacija i provedba cjelokupnog marketinškog koncepta za trgovine u skladu s ciljevima tvrtke
- stvaranje cjenovne politike u maloprodaji na tržištu
- svakodnevno praćenje prodaje u maloprodaji
- ostvarivanje prodajnih ciljeva maloprodajnih jedinica u regiji
- optimizacija zaliha
- zapošljavanje i uvođenje novih zaposlenika
- motiviranje i razvoj zaposlenika u maloprodaji
- upravljanje i nadzor blagajničkog poslovanja
- briga za razvoj i ugled naših proizvoda
- briga za optimizaciju troškova u maloprodaji
- priprema analize prodaje i izvješća
- rješavanje pritužbi i reklamacija
- i drugi poslovi u skladu s zahtjevima poslodavca

Uvjeti

- SSS, VŠS Ili VSS sprema ekonomskog smjera
- najmanje 5 godina radnog iskustva na sličnim pozicijama (prioritet će se dati kandidatima sa iskustvom u trgovini na malo - tekstil i sve za dom)
- izvrsno poznavanje područja maloprodaje
- spremnost na putovanja
- poznavanje slovenskog jezika je prednost
- izvrsna informatička pismenost
- analitičke vještine, inicijativa, kreativnost i fleksibilnost
- visoka motiviranost za rad i prodajna orijentacija
- sposobnost vođenja i motiviranja zaposlenika

Pridružite se našem dinamičnom i pozitvnom timu! Veselimo se vašoj prijavi (pošaljite svoj životopis i motivacijsko pismo ).

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

5

Jezici:

Slovenski (prednost)

Što nudimo

- rad u ugodnom, kreativnom i dinamičnom okruženju
- osobni i profesionalni razvoj
- rad u međunarodnoj tvrtki
- ugodno radno okruženje
- redovna primanja uz stimulaciju prema realiziranim planovima prodajnog kanala

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).