Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Skladišni manipulant (m/ž)

Sveta Nedelja

Rok prijave:

  • Kuehne + Nagel d.o.o.

Kuehne + Nagel Group je uspješna međunarodna grupacija sa više od 70 000 zaposlenika po cijelom svijetu na 1000 lokacijama te je prisutna u više od 100 država. Snažan položaj na tržištu postigla je poslovima u pomorskom, zračnom i cestovnom prijevozu te ugovornoj logistici s jasnim fokusom na pružanju usluga u vrijednosnom lancu pomoću suvremene informatičke tehnologije.

Kuehne + Nagel pruža potpuna integrirana i inovativna logistička rješenja te pokriva sve elemente suvremenog transporta uključujući avionski, kamionski i pomorski prijevoz tereta. Kompletan logistički proces zaokružuju usluge carinjenja, skladištenja i distribucije robe, a dodatne usluge samo su dodatno jamstvo naše iznimno kvalitetne realizacije najsloženijih logističkih poduhvata. Inovativnost i raznolikost ključni su elementi naše filozofije.

Opis posla

- slaganje pošiljaka sukladno radnim nalozima, pripremanje robe za izlaz
- provođenje kontrole robe pri ulazu/izlazu
- obilježavanje ili označavanje robe po vrstama, prepakiranje robe, lijepljenje deklaracija na robu
- provjeravanje interne inventure

Uvjeti

- preciznost, organiziranost, marljivost
- spremnost na rad u dvije smjene
- iskustvo sa radom u skladištu

Prijave molim šaljite putem linka za prijavu i obavezno uvrstite broj telefona/mobitela.

Što nudimo

- rad na određeno vrijeme sa mogućnošću zaposlenja na neodređeno vrijeme
- dodatno plaćamo prekovremeni rad
- stimulativna primanja ovisno o osobnom učinku
- nudimo svakodnevni prijevoz našim autobusom koji polazi s Remize više puta dnevno, ovisno o smjeni

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).