Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Koordinator montaže (m/ž)

Kaštel Sućurac

Rok prijave:

  • Izodal d.o.o.

IZODAL d.o.o. je poduzeće koje se bavi izradom i ugradnjom aluminijske i PVC stolarije, roleta, grilja, kliznih i pregradnih stijenki, ALU fasada te popratnih proizvoda. Tijekom 20 godina rada, zbog povjerenja kupaca, postali smo jedna od vodećih tvrtki u regiji u navedenim djelatnostima, što su prepoznali i nagradili i neki od najpoznatijih europskih proizvođača profila i okova.

Opis posla

Zbog povećanog opsega posla, tražimo Koordinatora montaže koji će biti zadužen za:
- praćenje i koordinaciju između proizvodnje i montaže
- planiranje tehničkih i kadrovskih uvjeta rada vezano uz specifičnosti gradilišta
- praćenje rada na gradilištima te organizaciju rada i prioriteta
- koordinaciju isporuke materijala od dobavljača prema proizvodnji
- kontakt s kupcima (dogovor oko montaže)
- koordinaciju s nadređenima i sudjelovanje na radnim sastancima
- izvještavanje o tekućem stanju i planovima, samostalno upravljanje reklamacijama.

Uvjeti

- VŠS/VSS (tehnički smjerovi: građevina, strojarstvo, elektrotehnika i sl.)
- znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- poznavanje sljedećih programa: AutoCAD; MS Office
- komunikativnost, elokventnost,
- proaktivnost, dinamičnost i temeljitost u radu
- odgovornost i samoinicijativnost
- usmjerenost na klijente

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet, AutoCAD

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).