Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Monter namještaja (m/ž)

Split, Pelješac, Korčula, Hvar, Brač

Rok prijave:

  • Lesnina H. d.o.o.

Opis posla

Najveća i najuspješnija trgovina namještajem u Hrvatskoj ,zbog proširenja posla svoj mladi i ambiciozni tim želi dopuniti novim vanjskim suradnicima u PC Dugopolje.

Na suradnju pozivamo:

Montere namještaja (m/ž) za područje Splita, Pelješca, Korčule, Hvara i Brača.

Uvjeti

Sve ponude moraju sadržavati preslike obrtnice ili Izvode iz Sudskog registra tvrtke te potrebne reference o dosad izvršenim uslugama.

Predstavlja li Vam ovakav posao izazov i zadovoljavate navede uvjete, imate li organizacijske sposobnosti, te ste spremni prihvatiti profesionalno dinamičan posao u timskom radu javite se na naš oglas.

Što nudimo

S tvrtkama ili obrtnicima sklopit ćemo Ugovore o suradnji.

Vrsta zaposlenja:

Partnerska suradnja

Partnerska suradnja nije radni odnos u smislu odredbi Zakona o radu, već obveznopravni odnos između dva ili više pravnih subjekata u smislu odredbi Zakona o obveznim odnosima.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).