Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Zaštitar (m/ž)

Zagreb, Rijeka, Pula, Split, Osijek, Čakovec, Varaždin, Dugo Selo, Vrbovec, Sveti Ivan Zelina

Rok prijave:

  • Sokol Marić d.o.o.

Opis posla

Tražimo više izvršitelja (m/ž) za obavljanje poslova zaštitara (m/ž) za rad na području sljedećih gradova:
- Zagreb
- Rijeka
- Pula
- Split
- Osijek
- Čakovec
- Varaždin
- Dugo Selo
- Vrbovec
- Sveti Ivan Zelina

Uvjeti

- SSS
- zaštitarska licenca poželjna, ali nije uvjet (ukoliko kandidat ne posjeduje dopuštenje za obavljanje poslova zaštitara, troškove edukacije snosi poslodavac)
- osoba ne smije biti kažnjavana niti se protiv iste smije voditi kazneni ili prekršajni postupak s elementima nasilja
- opća i posebna zdravstvena sposobnost

Cijenjene kandidate molimo da se na oglas prijave putem linka Prijava uz naznaku za koji se grad prijavljuju.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Što nudimo

- poslodavac prema dogovoru pokriva troškove obuke
- raspored na radno mjesto dodjeljuje se što bliže mjestu stanovanja
- mogućnost napredovanja
- redovita primanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sigurnost i zaštita iznosi 830,07 EUR (6.254,20 kuna).