Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Skladišni radnik (m/ž)

Zagreb, Rijeka, Dubrovnik, Split i Zadar

Rok prijave:

  • Tisak d.d.
Tisak d.d. je najveći maloprodajni lanac kioska te vodeći hrvatski distributer tiskovina, duhanskih proizvoda, pre-paid bonova operatera i ostale komercijalne robe. Kontinuiranim razvojem vlastite maloprodajne mreže postavljamo nove trendove na tržištu, a prepoznatljivu ponudu Tiska obogaćujemo novim atraktivnim proizvodima i uslugama prilagođenim potrebama modernog kupca.

Pridružite se našem timu na radnom mjestu:

Skladišni radnik (m/ž) – više izvršitelja - Prijava

Mjesto rada: Zagreb, Rijeka, Dubrovnik, Split i Zadar

Opis poslova i aktivnosti:

  • Komisioniranje, kontrola i sortiranje robe u skladištu
  • Kontrola zaliha i rokova trajanja
  • Obrada paketa
  • Održavanje reda i čistoće u cjelokupnom skladišnom prostoru

Što očekujemo od kandidata:

  • Odgovoran pristup poslu
  • Visoka motivacija i želja za dokazivanjem

Prednost:

  • Dozvola za upravljanje viličarem
  • Iskustvo u radu na sličnim poslovima
  • Iskustvo u radu sa WMS sustavima

Što nudimo:

  • Mogućnost napredovanja unutar tima
  • Ugovor na određeno vrijeme

Kontaktirat ćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.
Vaše ponude sa životopisima očekujemo najkasnije do 03.07.2017. na adresu: Tisak d.d., Slavonska avenija 11a, 10000 Zagreb ili putem linka za prijavu. Uz prijavu OBAVEZNO navesti - za natječaj Skladišni radnik.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).