Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

UX/UI Designer (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • BURZA d.o.o za marketing, internet, zastupanje i usluge

Bok, mi smo web.burza, digitalna agencija koja postoji više od 15 godina. Kvalitetu uvijek stavljamo ispred kvantitete, a projekte ocjenjujemo na temelju rezultata koji postižu.

Volimo pomagati klijentima i partnerima custom rješenjima, ne volimo formalnosti. Sastanke održavamo u kabinama od žičare. Već četvrtu godinu za redom osvojili smo MIXX nagradu za najbolji website u Hrvatskoj.

Opis posla

Tražimo Senior UX/UI dizajnera/icu koji će svojim rješenjima uljepšavati dane korisnicima naših klijenata.

Uvjeti

Od tebe tražimo...
- da toliko pokušavaš sagledati stvari iz korisnikove perspektive da se ponekad pitaš jesi li to ti u svojoj glavi ili tetka Marica
- vlastiti stil - bitno nam je da se znaš izraziti i da u tome budeš prepoznatljiv/a, ali i da znaš pratiti tuđi stil kad za to postoji potreba
- timski rad - ne da ti to samo piše u CV-u već da shvaćaš kako zajednički stvaramo bolje stvari (i frontendaši su ljudi); da dijeliš znanje, argumentiraš stavove i mijenjaš ih u slučaju dobrih protuargumenata
- da uvijek tražiš način kako unaprijediti rješenje i sebe

Ako smo si “kliknuli” javi nam se putem linka za prijavu i priloži:
- portfolio
- CV
- reference (uz svaku ukratko: što, zbog čega, kako, kada)

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema

Jezici:

Hrvatski (osnovno), Engleski (osnovno)

Što nudimo

Zašto baš mi?
- zato što će siteovi kao Coolinarika, Emmezeta, Agrokor, Podravka, RTL i NovaTV biti tvoj UX teren; kako bi ti bilo još zanimljivije, često ćeš raditi i na manjim, kreativnim projektima koje ćeš učiniti kvalitetnijima i uz koje ćeš i ti rasti
- zato što ćemo zajednički pratiti trendove i raditi s novim softwareima i tehnologijama
- zato što će svaki tvoj extra effort biti nagrađen - plaćamo ti prekovremene i dobivaš bonuse za izvanserijski dobro obavljen posao
- zato što uvijek možeš raditi od kuće
- zato što smo sigurni da bi tvoj pas, mačka, papagaj ili medojedni jazavac uživali u cjelodnevnom maženju i češkanju od strane 35 čovjeka
- zato što ćeš se konstantno educirati, što unutar firme kroz rad i naša predavanja petkom, što izvan firme
- zato što imamo ekipu s kojom ćeš, osim tračati Project Managere, moći uz 5P (pet piva petkom poslije posla) raspravljati o Dark Sideu, Klingoncima, Elonu Musku, operativnim sistemima i filozofiji

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).