Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Vozač E kategorije (m/ž)

Sesvete, Zagreb, Karlovac

Rok prijave:

  • Stridon promet d.o.o.

Poduzeće Stridon promet d.o.o. osnovano je 03.02.1992. god. Uprava poduzeća, komercijalni sektor te skladište i vozni park nalaze se u Sesvetama, Ivana Keleka 83. Poduzeće je razvilo svoju djelatnost kroz distribuciju koja se odvija u tri oblika: veleprodaja, maloprodaja te ugostiteljstvo. Osim lokacije u Sesvetama, Stridon promet u svojoj strukturi posjeduje veleprodajna skladišta diljem Hrvatske i mnoge brojne trgovačke objekte diljem Zagreba i okolice-

Opis posla

Stridon promet d.o.o. traži vozača E kategorije (m/ž).

Uvjeti

- iskustvo poželjno

Poslati životopis putem linka za prijavu.

Vozačka dozvola:

E

Što nudimo

- redovna primanja (između 01.-05. za prethodni mjesec)
- nedjelje neradne

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).