Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Prodavač Tisakmedia (m/ž)

Dubrovnik, Pula, Rovinj, Zagreb, Velika Gorica

Rok prijave:

  • Tisak d.d.

Zapošljavamo na poziciji:

Mjesto rada: Dubrovnik, Pula, Rovinj, Zagreb, Velika Gorica

Opis poslova:

  • Sudjelovanje u provođenju raznih događanja i promocija u trgovini
  • Asistiranje i savjetovanje kupaca u pogledu asortimana koji se nalazi u trgovini
  • Izlaganje robe te isticanje maloprodajne cijene roba i usluga prema dobivenim uputama
  • Sugeriranje mogućeg asortimana prema zahtjevima kupaca
  • Pružanje svih aktualnih usluga u ponudi prodajnog mjesta
  • Provođenje marketinških aktivnosti na prodajnom mjestu prema dobivenim uputama

Uvjeti:

  • SSS
  • Dobro poznavanje rada na računalu, poželjno iskustvo rada na PC blagajni
  • Dobro poznavanje tržišta knjiga, muzike, filma, PC igrica i igraćih konzola
  • Orijentiranost na kupca i ljubaznost

Što Vam možemo ponuditi:

  • Rad u motivirajućem timu
  • Mogućnost napredovanja unutar kompanije
  • Plaćeni svi dodatci na eventualni prekovremeni rad, rad nedjeljom i blagdanom
  • Plaćene troškove prijevoza
  • Ugovor na određeno vrijeme

Svoje zamolbe i životopise možete poslati na adresu Tisak d.d., Slavonska avenija 11a, 10000 Zagreb ili putem linka Prijava.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).