Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Stručni suradnik za regiju Hrvatska (m/ž)

Varaždin

Rok prijave:

  • V.I.A-lab d.o.o.

Tijekom svih godina djelovanja glavni cilj tvrtke V.I.A.-lab d.o.o. sa sjedištem za Hrvatsku u Varaždinu, bio je zastupanje, uvoz i distribucija različitim dijagnostičkim proizvodima poznatih proizvođača za kontrolu namirnica i kontrolu higijene životne sredine. To su testovi za brzu i klasičnu mikrobiološku kontrolu namirnica i ulaznih sirovina, ELISA testovi, testovi za PCR, kolonama za pročišćavanje uzoraka za HPLC i C18 te testovima za kontrolu higijene po HACCP sustavu. Opskrbljujemo laboratorije prehrambene industrije, laboratorije nacionalnih instituta i laboratorije zavoda za zaštitu zdravlja, bolnice, samouslužne restorane i restorane brze hrane na području Hrvatske.
Svjesni smo da samo tvrtka sa vizijom uspješno raste i razvija se, zato ćemo i ubuduće tome posvetiti puno pažnje i sredstava.

Opis posla

- promocija proizvoda V.I.A.-lab d.o.o.
- izgradnja, razvijanje i održavanje visoko kvalitetnih poslovnih odnosa sa klijentima
- sudjelovanje na stručnim skupovima, organizacija stručnih sastanaka, radionica i prezentacija
- analiza tržišta: trendovi prodaje, predviđanja, planiranje zadanih ciljeva
- predlaganje strateških smjernica za razvoj poslovanja
- ostvarivanje zadanih planova

Uvjeti

- VSS ili minimalno 300 ECTS bodova-farmacija, prehrambeno-biotehnološki fakultet (prednost je prethodno radno iskustvo na sličnim poslovima najmanje 2 godine)
- osnovno poznavanje tehnoloških procesa u proizvodnim pogonima prehrambene industrije (prednost)
- poznavanje osnovnih procedura laboratorijskih ispitivanja za potrebe prehrambene industrije
- odlično razvijene organizacijske i komunikacijske vještine
- vrlo organizirana osoba, spremna na daljnje učenje i razvijanje poslovanja tvrtke
- visoko odgovorna osoba, spremna na ostvarivanje ciljeva
- osoba spremna na putovanja, timski rad, uvijek spreman/na na nove izazove
- posjedovanje vozačke dozvole B
- aktivno znanje engleskog jezika
- MS Office paket (poznavanje rada)

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- službeni automobil
- službeni mobitel
- službeni laptop
- redovite dodatne edukacije

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).