Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Pomoćni kuhar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • KRAK HOBE jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo i usluge

R&B Food je restoran koji nudi kombinaciju američkog bbq & ribljih jela.

Posebnost restorana su svinjska rebarca koja smo uveli prvi na tržište prije 5 godine, te uz njih danas na meniju-u jedini u Hrvatskoj imamo i rebro Boškarina.

U okvirima efikasno odrađenih radnih zadataka, radna atmosfera je opuštena, a posebnost menu-a daje priliku našim zaposlenicima da nauče sasvim novi aspekt gastronomije.

Detaljnije o restoranu pogledajte na www.rnbfood.com.

Opis posla

Tražimo pomoćnog kuhara (m/ž) za pripremu hrane u restoranu, rad na roštilju, održavanje čistoće prostora i organizacija frižidera.

Kuhinja je jednostavna i nije potrebno dugogodišnje iskustvo u kuhanju. Od iskustva je puno važnija organiziranost u kuhanju, čistoća i urednost te briga o naručivanju i dostupnosti namirnica.

Uvjeti

- idealan kandidat ima minimalno 6 mjeseci iskustva u kuhinji
- poželjno iskustvo rada na roštilju

Potrebne godine iskustva:

0-1

Jezici:

Engleski (osnovno)

Što nudimo

- ugodnu radnu atmosferu
- rad u dobro organiziranom mladom timu
- specifičan menu
- rad u smjenama
- stalni radni odnos
- probni rok traje mjesec dana
- plaća je od 4000 kn
- pomoć i edukacija za obavljanje poslova kuhara

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 4000 kn

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).