Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Kalkulant / Asistent voditelja projekta (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Enison d.o.o.

Opis posla

Enison d.o.o. traži Kalkulanta / Asistenta voditelja projekta (m/ž), strojarske struke za obavljanje sljedećih poslova:
- samostalna priprema i kalkulacija ponuda prema troškovnicima
- provjera ponuda i definiranje uvjeta s dobavljačima
- kontrola obračuna

Asistiranje voditelju projekta u sljedećim aktivnostima:
- nabava opreme i materijala
- kontrola rokova isporuke
- izrada obračuna
- kompletiranje tehničke dokumentacije
- ishođenje atesta od ovlaštenih ustanova
- priprema i provođenje tehničkog pregleda objekta

Uvjeti

- prednost SSS/VŠS/VSS strojarstva, smjer termotehnika i termoenergetika
- minimalno 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- obavezno poznavanje engleskog ili njemačkog jezika
- vozačka dozvola B kategorije
- obavezno poznavanje MS office-a
- poznavanje rada u AutoCAD-u
- prilagodljivost, energičnost, kreativnost

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (osnovno), Njemački (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, AutoCAD

Što nudimo

- probni rad na određeno vrijeme na 6 mjeseci i nakon toga zasnivanja stalnog radnog odnosa
- ugodno radno okruženje
- kontinuirano školovanje i usavršavanje

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).