Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Skladištar - viličarist (m/ž)

Kukuljanovo, Kastav

Rok prijave:

  • Jadran - Impex d.o.o.

Opis posla

Jadran – impex d.o.o., regionalni lider u trgovini građevnim materijalom, keramikom, alatima, podnim oblogama, te bazenima i bazenskom opremom radi povećanja obima poslovanja, i unaprjeđenja kvalitete prodajnih usluga, raspisuje natječaj za:

Skladištara - viličaristu (m/ž) - jedan izvršitelj/ica.

Opis posla:
- iskrcaj i ukrcaj robe na skladištu
- priprema i slaganje robe
- komunikacija sa strankama na skladištu
- održavanje reda i čistoće unutar skladišnog prostora

Uvjeti

Uvjeti za kandidate:
- SSS
- posjedovanje dokaza o položenom stručnom ispitu za rukovanje viličarem
- prednost imaju kandidati s iskustvom u radu s asortimanom građevnih materijala

Vašu zamolbu s životopisom te potvrdom HZMO-a o evidentiranom stažu pošaljite najkasnije do 24. studenog, 2017. g. na putem linka za prijavu ili na adresu: Jadran – impex d.o.o., Kukuljanovo 303, Industrijska zona R-29, 51227 Kukuljanovo, s naznakom ˝ZA NATJEČAJ˝.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Što nudimo

Jax nudi:
- dinamično radno mjesto
- ugodna radna okolina
- mjesto rada Kukuljanovo ili Kastav

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).