Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Tehnolog - Tehnički savjetnik za alate (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • BTS Company d.o.o.

BTS Company je međunarodno tehnološko poduzeće na području rješenja opreme i tehnologije strojne obrade, robotike i savjetovanja.

U BTS Company nudimo cjelovita rješenja od izbora kvalitetnog alata, savjetovanja kod izabira strojeva i opreme, odabira reznog i prihvatnog alata, tehnologije obrade, mjerenja na obratku, školovanja cnc operatera i servisa strojeva.

Zastupamo preko 30 poznatih svjetskih proizvođača alata i strojeva. Kvalitetni alati garantiraju manje vrijeme obrade, manje zastoja na strojevima i manje troškove.

Pozivamo sve zainteresirane kandidate da nam se prijave uz potpunu diskreciju!

Opis posla

Tražimo Tehnologa - Tehničkog savjetnika (m/ž) za savjetovanje o namjenskim alatima za obradu metala partnerima u Hrvatskoj.

Uvjeti

- VŠS/VSS strojarstva s najmanje 3 godine iskustva u tehnologiji obrade metala ili SSS strojarskog usmjerenja s najmanje 5 godina iskustva u tehnologiji obrade metala
- znanje engleskoga jezika
- poznavanje tehnologije obrade (tokarenje i glodanje)
- poznavanje CNC programiranja (prednost Haidenhain ili Fanuc, Simens, Okuma, Mazak, Hass)
- poznavanje MS Office
- vozačka dozvola B kategorije

Vaše prijave ćemo razmatrati uz potpunu diskreciju.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist

Potrebne godine iskustva:

3-5

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- rad na neodređeno vrijeme uz probni rad
- rad u međunarodnom timu
- mogućnost napredovanja
- mogućnost obrazovanja
- stimulativni osobni dohodak
- službeno osobno vozilo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).