Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Električar (m/ž)

Novalja

Rok prijave:

  • Hadria d.o.o.

Tvrtka Hadria d.o.o. registrirana je u Gradu Novalji, na otoku Pagu. Predmet poslovanja tvrtke su djelatnosti vezane uz turizam. HADRIA d.o.o. poslovanje obavlja kroz hotel Loža, kamp Straško i kamp Pušća na Krku, koji su otvoreni od travnja do listopada svake godine.

Unutar navedenih organizacijskih jedinica, obavlja se i niz pratećih djelatnosti (trgovina, mjenjački poslovi, restorani), a unutar tvrtke postoji niz službi i u funkciji su osnovne djelatnosti (hortikultura, skladište, tehnička služba (kućni majstori), praona, služba održavanja, informatike te zajednički poslovi).

Tvrtka zapošljava oko 50 stalnih radnika te tijekom sezone između 120 i 150 sezonskih radnika.

Zbog unapređenja svog poslovanja i daljnjeg razvoja tvrtke, tražimo djelatnike za rad u kampu Straško u Novalji, u ljetnoj sezoni 2018. uz mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa.

ELEKTRIČAR (m/ž) – sezonski posao - link za prijavu

Opis posla:

  • obavlja poslove održavanja svih sustava te popravak svih kvarova u prostorima Poslodavca
  • održava, regulira i obavlja stručni nadzor nad instalacijama u svim objektima
  • izrađuje nove elektro-instalacije
  • sudjeluje u svim poslovima održavanja aparature i strojeva

Uvjeti:

  • završeno školovanje ili osposobljenost za električara
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

VODOINSTALATER (m/ž) – sezonski posao - link za prijavu

Opis posla:

  • servisiraju i održavaju sve instalacije hladne i tople vode unutar objekata
  • montiraju i održavaju sve sanitarije i armature
  • održavaju i servisiraju sve instalacije odvodnje otpadnih i oborinskih voda

Uvjeti:

  • završeno školovanje ili osposobljenost za vodoinstalatera

Što nudimo:

  • sezonski posao UZ MOGUĆNOST STALNOG ZAPOSLENJA
  • smještaj u kampu u mobilnim kućicama ili sobama (maksimalno dvije osobe u jednoj smještajnoj jedinici)
  • dva topla obroka na dan
  • rad u dinamičnom okruženju i velikom timu

Zaposlenici tvrtke su osobe sklone dinamičnom radu u timu, uvijek spremni na nove izazove, kao i na daljnja usavršavanja.

Ukoliko ispunjavate navedene uvjete i želite postati dio našeg uspješnog tima, pošaljite svoju prijavu i životopis do 22.03.2018. putem linka za prijavu.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).