Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Automehaničar (m/ž)

Samobor

Rok prijave:

  • WAWA d.o.o. za trgovinu i usluge

Tvrtka Wawa nudi rješenja elektromobilnosti u logistici turističkih resorta, komunalnog sektora, industrije i zaštite okoliša. Danas smo Tvrtka s najvećim brojem isporučenih elektrovozila i elektrovozila u održavanju u regiji. Usluge koje osiguravamo klijentima obuhvaćaju sve faze implementacije, od snimanja uvjeta eksploatacije i dizajna specifičnog rješenja, do isporuke, obuke i post-prodajne podrške. Eksluzivni smo partner vodećim europskim i globalnim proizvođačima rješenja e-mobilnosti, a dugogodišnji dobavljač velikom broju Klijenata različitih po veličini, djelokrugu i porijeklu kapitala. Svojim Klijentima svakodnevno pomažemo unaprijediti svoje poslovanje primjenom modernih tehnologija te pritom pozitivno utjecati na ekologičnost njihovog poslovanja uz istovremenu brigu za optimizacijom troškova.

Opis posla

U skladu s rastom i razvojem Tvrtke, tražimo osobu za naš servisni tim.

Aktivnosti koje će se u okviru ove uloge vršiti uključuju (nije konačna lista):
- postupci tehničkih inspekcija vozila kod Klijenata i tehničko savjetovanje
- postupci uklanjanja kvarova na lokacijama Klijenata
- dorada i ugradnja dodatne opreme na nova električna vozila
- priprema vozila za isporuku sa tehničkim pregledima i nultim servisom
- isporuka vozila Klijentima kao i prateće opreme
- trening osoblja Klijenata
- isporuka i ugradnja baterija
- konfiguracija naprednih BMS sustava na Li-Ion baterijskim sustavima

Opis posla:
- tehničko savjetovanje
- dorada i nadogradnja novih vozila i opreme
- detekcija kvarova, identifikacija neispravnih vozila ili uređaja
- otklanjanje kvarova, konfiguriranje vozila
- zamjena neispravnih dijelova na vozilima
- dostava i primopredaja novih vozila
- održavanje vozila, savjetovanje u svrhu servisa
vođenje evidencije o servisiranim vozilima

S obzirom na karakteristiku posla, tražimo samostalnu i motiviranu osobu koja je spremna za učenja novih tehnologija e-mobilnosti te koja je spremna na česta službena putovanja.

Uvjeti

-SSS: automehaničar ili autoelektričar, elektroničar
- osnove rada na računalu
- iskustvo u radu sa ručnim i električnim alatom
- razumijevanje tehničkih nacrta i tehničke dokumentacije
- timski rad

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- rad u dinamičnom timu
- ugodno radno okruženje u kojem se cijeni timski doprinos i proaktivnost
- mogućnost razvoja i napredovanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).