Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Turistički pratitelj - voditelj putovanja (m/ž)

Antalija, Kapadokija, Turska

Rok prijave:

  • Nikal d.o.o.

Nikal d.o.o. putnička agencija sa sjedištem u Zagrebu. Osnovani smo smo 2011. godine od kada uspješno poslujemo, a dio smo internacionalne grupe putničkih agencija prisutnih u više zemalja istočne Europe. Specijalizirani smo za organizaciju višednevnih tura širom svijeta i nastojimo koncipirati naša putovanja tako da budu cjenovno i sadržajno prihvatljiva što široj publici.

Opis posla

Tražimo pratitelja grupa (m/ž) na putovanju Kapadokija za razdoblje od 13.04.-11.05.2018.

Uvjeti

- odlično znanje njemačkog ili engleskog jezika
- komunikativnost, otvorenost i ljubaznost u radu s ljudima
- organizacijske vještine, visok stupanj opće kulture i spremnost na usvajanje novih znanja
- iskustvo nije uvjet, ali je prednost

Molimo poslati CV na njemačkom ili engleskom jeziku.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Njemački (napredno), Engleski (napredno)

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Honorarno

Ostale informacije

Županija rada:

Inozemstvo

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).