Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Konobar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • GARDEN BAR ZAGREB

Opis posla

Želiš biti dio urbanog i uspješnog tima ? Raditi u top lokalu uz super uvjete?

Tvoja potraga možda je gotova. Prijavi se odmah!

Poznati caffe bar u samom centru Zagreba traži konobare (m/ž)!

Početak rada: odmah!

Uvjeti

- poželjno iskustvo u ugostiteljstvu i na sličnim poslovima
- poželjno da znaš beknuti na engleskom
- pozitivna energija i smješak na licu
- motiviranost (ne prolazi: radim jer moram)
- komunikativnost, timski rad, urednost
- profesionalnost i bez previše drama (mrvicu može)

Opisali smo Vas?

Pa gdje ste do sada bili?!?

Ako ste vedri, simpatični, snalažljivi, uredni, profesionalan i timski radnik, ne želite izgubiti posao i reputaciju jer ste 'maznuli' 100 kn...
Ne planirate sezonu i za koji mjesec ne iseljavate iz HR, već tražite svoje mjesto pod suncem i želite biti dio uspješnog mladog tima, imati stabilan posao, odlične uvjete rada, redovitu plaću i raditi u ugodnoj atmosferi sa super ekipom te sa smiješkom ići na posao (i sa posla)..
To je to!

Karte su se poklopile i Nostradamus je pogodio da ti je mjesto upravo u našem timu!

Dosta tipkanja, javi se!
Idemo raditi :)

Javiti se možete i telefonski na broj telefona: 095 3568 680.

See U soon.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Što nudimo

- rad u mladom i urbanom timu
- full time job - puno radno vrijeme, neodređeno
- respect - poslodavca koji će Vaš trud cijeniti i nagraditi
- atraktivni uvjeti rada
- plaćeno prekovremeno
- bonusi na plaću
- mogućnost napredovanja
- daljnje usavršavanje
- super ekipu

Dogovorit ćemo se i za neke slobodne dane za skok na more kada zakipi na betonu!

Napomena: nemojmo se lagati, nije sve pjesma i (samo) zafrkancija...kod nas posla ima (bit će bakše...cccs), ali će te za to biti i nagrađeni, a to i odanost poslodavac će znat cijeniti.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos, Sezonski, Studentski ugovor

Plaća:

Od 5000 do 6000 kn

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).