Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Operater na uređaju za digitalni tisak i poslovima u grafičkoj doradi (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Kolor klinika d.o.o.

Opis posla

Glavni zadaci:
- korespondencija sa kupcima i dobavljačima
- provjera ispravnosti datoteka
- obrada i priprema datoteka za tisak
- tiskanje i kontrola otiska
- praćenje i sudjelovanje u procesu izrade proizvoda do konačne finalizacije

Početak rada: odmah

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS grafičkog ili tehničkog smjera (računalstvo)
- 2 god. radnog iskustva u izradi grafičkih proizvoda i doradnim procesima
- izvrsno poznavanje grafičkih procesa i tehnika tiska
- izvrsnost u radu na računalu (Windows+Office)
- izvrsnost u radu i korištenju DTP aplikacija (Illustrator, Indesign, Photoshop)
- sistematičnost, točnost, pedantnost, sklonost timskom radu, snalažljivost, samostalnost u radu, proaktivan i profesionalan pristup poslu i radnim zadacima

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Dizajn i umjetnost iznosi 804,50 EUR (6.061,52 kuna).