Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Account executive (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • ZOO agencija

Zoo agencija je full service reklamna agencija koja osmišljava, strateški planira i izvodi kreativne ideje od 2008.
Više možeš saznati na zooagencija.hr

Opis posla

Zoovemo svog novog Account executiva (m/ž), javi se!

Uvjeti

Ako imaš bar dvije godine agencijskog iskustva, tečno govoriš klijentski jezik, spretno žongliraš zadacima, datumima i planovima te si u potrazi za novim izazovima, javi nam se do 20. 7. 2018.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

Zauzvrat, nudimo ti:
- super klijenti, odlični projekti
- ugodno radno okruženje
- nove prilike za učenje i razvoj vještina
- društvo za razmjenu mišljenja o glazbi, mesnim delicijama, putovanjima, njezi kose, vegetarijanstvu, Netflixu, chemtrailsima, nogometu, prestanku pušenja, odgoju djece, odgoju pasa, hošnjara youtube kanalu te besplatan yo-yo tečaj (nije obvezno)
- dovoljno mlijeka za kavu SKORO svaki dan

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 954,07 EUR (7.188,44 kuna).