Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Arhitekt - projektant suradnik (m/ž)

Slavonski Brod

Rok prijave:

  • BIRO ULIČNI D.O.O. PROJEKTIRANJE I INŽENJERING

Opis posla

Izrada svih vrsta arhitektonskih projekata: idejni, glavni, izvedbeni. Rad samostalno, na vlastitim projektnim rješenjima ili kao projektant suradnik.

Uvjeti

Traži se dobro poznavanje rada na računalu - za izradu projektne dokumentacije i idejnih 3D prikaza.

Zainteresirani kandidati mogu svoju zamolbu i životopis poslati putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Što nudimo

Po isteku ugovora na određeno moguće je sklapanje ugovora na neodređeno.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Kategorije:

Arhitektura

Županija rada:

Brodsko-posavska

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Arhitektura iznosi 979,30 EUR (7.378,50 kuna).