Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Diplomirani inženjer šumarstva (m/ž)

Ivanić-Grad

Rok prijave:

  • BINĐO d.o.o.

Tvrtka BINĐO d.o.o. osnovana je 1991. godine i bavi se uslužnim djelatnostima vezanim uz šumarstvo i građevinarstvo.

Tijekom proteklih 25 godina postupno smo se razvijali, uvodili nove tehnologije na područjima građevinske i šumarske industrije te tako širili lepezu specifičnih djelatnosti koju danas izvodimo.

BINĐO d.o.o. danas zapošljava sedamdesetak djelatnika i broji preko 20 strojeva te 30 priključaka raznih namjena za obavljanje raznih vrsta radova.

Slijedeći ekološke trendove u svijetu, tvrtka BINĐO d.o.o. još od samih početaka 1991. godine konstantno uvodi najnovije tehnologije te suvremenu mehanizaciju i opremu koja zadovoljava visoke standarde naručitelja radova istovremeno postavljajući najviše standarde u industriji.

Nadalje, BINĐO d.o.o. je još od 2008. godine započeo sa sustavnim podizanjem kvalitete implementirajući ISO 9001:2000, kasnije 2011. godine ISO 140001:2004 te 2013. godine OHSAS 18001:2007 kao garancija kvalitete, u cilju usavršavanja i pružanja što kvalitetnije usluge našim naručiteljima te predanosti zaštiti zdravlja i sigurnosti na radu.

Opis posla

- koordinira radom odjela operative odnosno odgovoran je za kvalitetan rad odjela
- izričito je odgovoran za operativno provođenje djelatnosti Društva i izvođenje radova prema planu izvođenja odnosno praćenjem provođenja plana izvođenja
- nadzire sve poslove koji se obavljaju na radilištima/gradilištima, aktivno sudjeluje u pregovorima s naručiteljima i podizvoditeljima
- odgovara za točnost i pravodobnost izvršenih radnih naloga odnosno za kvalitetu i kvantitetu izvedenih radova za investitora/naručitelja te nadzire i kontrolira rad podizvođača/kooperanata
- kontrolira svu potrebnu dokumentaciju za izvođenje radova te propisanu dokumentaciju koja se sukladno zakonskim propisima mora nalaziti na radilištima
- vodi brigu o primjeni zaštite na radu, predstavlja ovlaštenika poslodavca za poslove zaštite na radu te je isključivo odgovoran za provedbu istih
- izvršava i sve druge naloge tehničkog direktora

Posao uključuje terenski rad na području Republike Hrvatske.

Uvjeti

- položen stručni ispit - ovlašteni inženjer šumarstva

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

5

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- službeni automobil
- službeni laptop
- službeni mobitel

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Poljoprivreda, šumarstvo, ribarstvo iznosi 810,24 EUR (6.104,75 kuna).