Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Vozač / serviser (m/ž)

Zagreb, Istra, Kvarner, Dalmacija

Rok prijave:

  • Semmler društvo s ograničenom odgovornošću za pružanje usluga

Firma Semmler d.o.o. od 2016. godine nudi usluge najma mobilnih wc kabina u cijeloj Hrvatskoj, uključujući i otoke. Mjesta poslovanja firme Semmler d.o.o. su rasprostranjena na više regija te stoga usluge možemo ponuditi na području cijele Hrvatske.

Opis posla

Radi širenja poslovanja raspisujemo natječaj za radno mjesto:

Vozač / serviser (m/ž).

- vozač/ica za područje Istre
- vozač/ica za područje Zagreba
- vozač/ica za područje Dalmacije

Opis posla:
- prijevoz i održavanje mobilnih wc kabina
- ukrcavanje i iskrcavanje mobilnih wc kabina
- održavanje vozila
- odgovornost prema opremi i objektima prijevoza
- točnost i pedantnost

Uvjeti

- SSS
- poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- kategorija B, prednost C
- odgovoran odnos prema poslu
- savjesnost i pouzdanost

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Internet

Što nudimo

- službeni mobitel
- redovita visoka fiksna primanja
- edukaciju prije početka rada
- rad sa modernom tehnologijom

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).