Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Komercijalist - predstavnik regionalnog tržišta (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Tekstilpromet d.d.

Ako si spreman za nove izazove te si uvjeren da ćeš svojom efikasnošću pridonijeti našoj usluzi i učiniti ju boljom i kvalitetnijom, pridruži se našem kreativnom i dinamičnom timu. U direktnom kontaktu s našim dugogodišnjim kupcima ostvari svoje potencijale u poslovnoj prodaji na poziciji:

Mjesto rada: Zagreb

Opis poslova:

  • Planiranje i izvršavanje prodajne aktivnosti na tržištu
  • Intenzivno i kontinuirano posjećivanje odgovarajućeg tržišta u cilju obilaska kupaca te u cilju nalaženja novih
  • Sklapanje zaključnica s kupcima na osnovu prezentirane kolekcije
  • Pravovremeno informiranje kupaca o ponudi, novitetima te vođenje brige o zadovoljstvu i lojalnosti kupaca
  • Prodavanje robe i organiziranje posjeta kupaca veleprodajnom centru
  • Intenzivna suradnja s osobljem veleprodajnog centra u cilju koordinacije prodajnih aktivnosti i upoznavanja s dinamikom ponude robe
  • Osiguravanje instrumenata plaćanja sukladno poslovnoj politici kompanije
  • Podnošenje izvješća o radu i stanju na tržištu

Od Vas očekujemo?

  • Komunikativnost i usmjerenost na kupce
  • Proaktivan i profesionalan prodajni pristup te izražene prodajne vještine
  • Odgovornost i pouzdanost
  • Spremnost na kontinuirano učenje i razvoj
  • SSS, poželjno trgovačkog tekstilnog smjera
  • Radno iskustvo u poslovima komercijaliste
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Osnovno znanje stranog jezika
  • Aktivno znanje MS Office paketa

Našim zaposlenicima nudimo:

  • Mogućnost rada u stabilnoj kompaniji
  • Priliku za napredovanjem i usavršavanjem unutar kompanije
  • Dinamično i pozitivno radno okruženje
  • Timski rad
  • Stimulativna mjesečna primanja
  • Popust za zaposlenik

Ukoliko vidite svoju budućnost u TEKSTILPROMET-u i zadovoljavate navedene uvjete, Vašu ponudu i životopis pošaljite najkasnije do 15.11.2018. godine putem linka za prijavu.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).