Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Inženjer za mrežne tehnologije (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • CS Computer Systems d.o.o.

CS Computer Systems je informatička kuća s 30 godina prisutnosti na hrvatskom ICT tržištu. Projektiramo, uvodimo i održavamo poslovne informacijske i komunikacijske sustave visoke raspoloživosti za, informatički, visoko zahtjevne i profilirane kupce.

Iskustvo i znanja naših inženjera, a sukladno tome i naša lista korisnika, glavni su temelj naše prepoznatljivosti.

Partnerstva, uglavnom duža od jednog desetljeća, koja imamo s vodećim proizvođačima i kreatorima informatičkih tehnologija i tržišta, dodatan su temelj i izvor naših znanja i poslovnih usmjerenja.

Svim zainteresiranima nudimo posao u dinamičnom i profesionalnom radnom okruženju. Tražimo motivirane i sposobne ljude koji će naš postojeći tim pojačati i dodati mu novu vrijednost.

Opis posla

- samostalan rad na aktivnom održavanju, administraciji i optimizaciji kompleksnih produkcijskih mrežnih sustava
- projektna implementacija novih sustava i nadogradnja postojećih sustava
- izrada tehničkih rješenja i specifikacija, prezentacija rješenja i tehnologija
- proaktivno praćenje tehnologija i proizvoda vezanih uz mrežne tehnologije, predlaganje novih rješenja i optimizacija postojećih rješenja

Uvjeti

- Cisco tehnološki certifikati (CCNP routing&switching, CCNP service provider)
- Cisco certifikat CCIE je prednost
- prednost iskustvo u radu s IP mrežnim tehnologijama u složenom enterprise i SP okruženju
- dubinsko poznavanje mrežnih koncepata i tehnologija (routing, switching, MPLS, QoS, security)
- dubinsko poznavanje mrežnih protokola kao što su OSPF, BGP, MPLS
- poznavanje Cisco mrežnih uređaja i rješenja
- komunikativnost, profesionalnost, odgovornost, spremnost na timski rad i dijeljenje znanja

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Stručni specijalist

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

CS je tvrtka u kojoj možete dugoročno razvijati vašu karijeru. Naša opredijeljenost individualnom izboru omogućuje vam prilagodbu različitih aspekata vaše karijere, edukacije i benefita. Razvijamo kulturu inovacije što znači da će vaše ideje o tome kako unaprijediti naše i poslovanje naših klijenata biti visoko vrednovane.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).