Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj projekta – arhitekt / projektant (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • STUDIO180 d.o.o.

Opis posla

STUDIO180 d.o.o. bavi se poslovima projektiranja stambenih i ugostiteljskih objekata te interijera. Tražimo diplomiranog inženjera arhitekture, s višegodišnjim iskustvom, za radno mjesto voditelja projekta.

Odgovornosti uključuju:
- projektiranje i izrada projektne dokumentacije za sve faze projekta
- samostalno vođenje projekata
- projektantski nadzor projekata
- koordinacija projekta
- rad na nekoliko projekata u isto vrijeme uz poštivanje rokova

Uvjeti

- završen studij arhitekture
- minimalno 3 godine radnog iskustva
- iskustvo u izradi projektne dokumentacije za sve faze projekta
- iskustvo u vođenju projekata i projektantskom nadzoru nad izvođenjem
- napredno poznavanje AutoCADa
- napredno poznavanje ArchiCADa (poželjno)
- aktivno znanje engleskog jezika (tečno čitanje i pisanje)
- dobre komunikacijske vještine
- dobre organizacijske vještine
- preciznost u radu
- sposobnost rada u timu
- kreativna, samostalna, odgovorna, lojalna i motivirana osoba
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu

Prilikom prijave uz detaljne informacije o radnom iskustvu (poslovi na kojima ste radili i zadaci koje ste obavljali) molimo priložite do tri rada (projekta) koji vas najbolje opisuju i koji smatrate sažetkom svog dosadašnjeg rada i obrazovanja.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

AutoCAD

Što nudimo

- rad u dinamičnom i kreativnom okruženju
- stručno usavršavanje i kreativni razvoj
- sudjelovanje na svim fazama projekta, od razvoja ideje do izvođenja
- stalni radni odnos
- stimulativna primanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Arhitektura

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Arhitektura iznosi 979,30 EUR (7.378,50 kuna).