Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Veterinar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Pet Network International d.o.o.

Pet Network International d.o.o. je tržišni lider u specijaliziranoj maloprodaji hrane i opreme za kućne ljubimce u Hrvatskoj i regiji, s kvalitetom ponude i usluge na razini najboljih specijaliziranih maloprodaja u Europi. Uslijed stalnog rasta, svoj tim upotpunjujemo motiviranim ljudima spremnim na rad u dinamičnom okruženju.

Opis posla

Rad u veterinarskoj ljekarni u sklopu trgovine, briga o nabavci robe za ljekarnu i savjetovanje kupaca, briga o malim životinjama u sklopu trgovine.

Uvjeti

- najmanje 2 godine rada u praksi s malim životinjama
- važeća licenca
- dobro poznavanje medicinske hrane i njenih funkcija te asortimana lijekova i pomoćnih ljekovitih sredstava za kućne ljubimce
- poznavanje cjelokupnog asortimana za kućne ljubimce
- poznavanje engleskog jezika u govoru
- poznavanje rada na računalu

Prednost imaju kandidati s položenim državnim ispitom.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

Nudimo Vam rad u dinamičnom i optimističnom timu, koji je profesionalan, ali istovremeno još uvijek dovoljno mali za dobru radnu atmosferu te mogućnost profesionalnog usavršavanja.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).