Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Skladišni radnik (m/ž)

Hrvatski Leskovac

Rok prijave:

  • OVERSEAS TRADE Co Ltd d.o.o. za trgovinu i usluge

1995. godine Overseas Express započeo je logističko djelovanje u segmentu ‘dostava od vrata do vrata u 24 sata’. Sredinom 2009. U Hrvatskom Leskovcu otvorili smo najveći i najmoderniji centar za sortiranje paketa. Tvrtka sa 20 godina iskustva djeluje sa više od 400 zaposlenika i kooperanata, vozni park od 180 vozila i razvijen najmoderniji IT sustav.

Opis posla

- utovar i istovar robe iz kombija / kamiona
- priprema i kontrola robe za otpremu
- razvrstavanje robe u dostavno vozilo prema dostavnom centru
- koordinacija poslova sa nadređenim
- održavanje čistoće na radnom mjestu

Zapošljavamo 10 izvršitelja (m/ž).

Uvjeti

- NKV/SSS
- odgovornost
- preciznost
- urednost
- timski rad

Stručna sprema:

Nekvalificirani, Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- organiziran prijevoz na posao i s posla
- mogućnost stimulacije
- rad u poslijepodnevnoj smjeni

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).