Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Java programer / Developer (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Sveučilišni računski centar Srce

Opis posla

Srce traži Java programere/developere zainteresirane i motivirane za rad u timovima za razvoj i održavanje modernih informacijskih sustava odnosno web i serverskih aplikacija baziranih na Java platformi i relacijskim bazama podataka, a za potrebe sustava znanosti i visokog obrazovanja Republike Hrvatske. Više o sustavima i projektima možete pronaći na poveznicama http://www.srce.unizg.hr/isvu; http://www.srce.unizg.hr/hko; http://www.srce.unizg.hr/mozvag.

Uvjeti

Formalni uvjet:
- završen sveučilišni diplomski studij ili specijalistički diplomski stručni studij informatike, računarstva ili sličnog usmjerenja (razina 7 HKO)

Ostali uvjeti:
- poznavanje nekih od sljedećih tehnologija/alata: programski jezik Java, relacijske baze podataka, Spring Framework, Spring Boot, HTML, CSS, JavaScript
- spremnost na daljnje učenje i stjecanje novih znanja o informacijskim sustavima i internetskim aplikacijama
- napredno poznavanje engleskog jezika

Što vam može predstavljati prednost kod zapošljavanja:
- iskustvo u projektiranju, razvoju i održavanju informacijskih sustava
- samostalnost u projektiranju informacijskih sustava te izradi potrebne dokumentacije za ugovaranje i razvoj informacijskih sustava
- poznavanje modeliranja relacijskih baza podataka
- stručna i tehnička znanja za realizaciju ugovorenih projekata i održavanje realiziranih sustava
- razvijene komunikacijske vještine za rad s korisnicima i rad u timu

Uz prijave potrebno je priložiti životopis na hrvatskom jeziku i presliku diplome. Prijave kandidata koji ne udovoljavaju formalnim uvjetima natječaja neće se uzeti u razmatranje.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

- zapošljavanje na neodređeno vrijeme ili na određeno kao zamjena za rodiljni dopust
- rad na zanimljivim i izazovnim projektima i složenim informacijskim sustavima
- rad u visokostručnim informatičkim timovima unutar sveučilišne ustanove
- različite oblike kontinuiranog usavršavanja u IT području
- plaću od 6.200 kn – 7.300 kn (+ prijevoz i ostale propisane i/ili motivacijske dodatke na plaću, a ovisno o prethodnom radnom iskustvu i rasporedu na radno mjesto)

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).