Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Instalater vode i grijanja (m/ž)

Njemačka

Rok prijave:

  • R+S GROUP

R+S Grupacija ima 30 godina iskustva rada na Njemačkom tržištu te zaposljava preko 3800 djelatnika raznih Industrijskih kao i obrtničkih zanimanja. Imamo ukupno 31 poslovnicu u Saveznoj Republici Njemačkoj sa sjedištem u gradu Fulda te 6 inozemnih poslovnica od kojih je jedna i Republici Hrvatskoj, točnije u Slavonskom Brodu.

Opis posla:

Montiranje, održavanje, nadzor rada i servisiranje sustava vode, sustava za grijanja.

Sto očekujemo od svakog kandidata:

  • SSS
  • Iskustvo je poželjno ne i nužno
  • Poželjno poznavanje njemačkog jezika na komunikacijskoj razini
  • Poželjno posjedovanje vozačke dozvole B kategorije

Što Vam nudimo:

  • Prijava u skladu sa zakonima i propisima Republike Njemačke
  • Ugovor o radu na neodređeno (probni rad 6 mjeseci)
  • Plaćen i organiziran smještaj (trajanje ovisi o članici unutar grupacije, 1 mjesec, više mjeseci i trajno)
  • Dnevnice po radnom danu (ovisno o članici unutar grupacije)
  • Redovna mjesečna primanja
  • Mogućnost dodatne obuke, usavršavanje i napredovanje
  • Putni trošak (ovisno o članici grupacije)
  • Kompletna podrška u integraciji u novo poduzeće i državu
  • Zdravstveno i mirovinsko osiguranje (njemačko)

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).