Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Vozač C kategorije (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • KONZUM plus d.o.o.

Mjesto rada:
Zagreb

Opis posla:

  • utovar i istovar robe
  • dostava robe do naših prodavaonica
  • briga o preuzetoj robi i popratnoj dokumentaciji
  • odgovornost za održavanje i urednost zaduženog vozila i radne opreme

Od Vas očekujemo:

  • SSS/KV vozač motornog vozila
  • 1 godina iskustva na sličnim poslovima
  • vozački ispit C (poželjno i E) kategorije
  • prednost: kartica vozača za digitalni tahograf, KOD 95
  • odgovornost u prometu i rukovanju robom, urednost, kolegijalnost

Nudimo Vam:

  • rad u prijateljskom okružju
  • uz redovita fiksna primanja, plaćene troškove prijevoza i sve dodatke za rad nedjeljom i blagdanom te eventualni prekovremeni rad, zaposlenici ostvaruju atraktivne mjesečne stimulacije ovisno o svojem učinku
  • priliku za stalno zaposlenje
  • svi Konzumovi zaposlenici godišnje ostvaruju pravo na božićnicu, uskrsnicu, regres, dar za djecu, privatno zdravstveno osiguranje i još mnoge druge pogodnosti

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).