Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Specijalist tehničkih poslova (m/ž)

Omiš

Rok prijave:

  • Studenac d.o.o.

Studenac je maloprodajni lanac kojeg čini više od 400 marketa duž Jadranske obale (od Istre do Dubrovnika, uključujući i otoke). Na grupnom nivou koji uključuje dućane Studenca i Istarskih supermarketa trenutno imamo 507 prodavaonica što nas čini najvećim maloprodajnim lancem na Jadranskoj obali.

Tvrtka trenutno zapošljava više od 3 500 djelatnika.

MJESTO RADA: OMIŠ

Opis posla:

  • pripremanje i nadziranje tehničkih radova
  • vođenje, koordinacija i kontrola dobavljača na terenu
  • sudjelovanje u izradi tehničke dokumentacije potrebne za realizaciju projekata
  • planiranje, vođenje i kontrola servisa i održavanja
  • sudjelovanje u planiranju i kontroli budžeta narudžbe tehničke opreme servisa i investicija
  • narudžba tehničke opreme
  • suradnja sa odjelom opće nabave pri nabavki opreme, tehničkih radova i servisa
  • zajedno s neposrednim voditeljem službe kontrolira realizaciju ugovorenih radova i servisa opreme sa poslovnim partnerima
  • predstavljanje kompanije ispred trećih osoba (poslovni partneri, državna tijela i ostali)
  • sudjelovanje u internim projektima prihvaćenima od strane Uprave
  • izvršavanje zadataka direktno dobivenih od strane nadređenog ili člana Uprave
  • rad sukladno najvećim standardima poslovanja

Uvjeti:

  • SSS tehničkog smjera
  • poželjna 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • dobro poznavanje engleskog jezika
  • rad na računalu
  • vozačka dozvola B kategorije
  • spremnost na terenski rad

Što nudimo:

  • izazovno i dinamično radno okruženje
  • radni odnos na određeno vrijeme uz mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vrijeme
  • mogućnost za daljnji profesionalni razvoj

Ukoliko želite postati dio našeg tima prijavite se putem linka 'prijava' te priložite zamolbu i životopis, najkasnije do 21.10.2019.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).