Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Spremač / Spremačica

Split

Rok prijave:

  • Imex Banka d.d.

Imex banka d.d. posluje s najvećim privrednim subjektima u zemlji kao i s manjim tvrtkama, obrtima i građanima, kojima nudimo spektar svih financijskih proizvoda i usluga.

Banka je već godinama rangirana u sam vrh najefikasnijih banaka u Hrvatskoj, a uz visoku efikasnost u poslovanju, posebnu brigu vodimo o brzini i kvaliteti usluge, uz naglašeno dobar odnos prema klijentima i uvijek prisutnu savjetodavnu ulogu Banke.

Kao banka u hrvatskom vlasništvu, poseban naglasak dajemo konkurentnosti i napretku hrvatskog gospodarstva, zbog čega posebno podupiremo hrvatsku proizvodnju i izvoznike.

Banka danas zapošljava 155 djelatnika u 14 poslovnica i teži postati nacionalna banka s poslovnom mrežom u svim dijelovima zemlje.
Želimo približiti pogodnosti naših proizvoda i usluga svim građanima, tvrtkama i obrtima, te opravdati

Opis posla

Imex banka d.d. objavljuje oglas za popunu slobodnog radnog mjesta u Splitu, Sektor Općih i pravnih poslova:

Spremačica (m/ž) - 1 izvršitelj/ica.

Uvjeti

- minimalno NKV stručna sprema

Molimo da se prijavite isključivo putem linka za prijavu na MojPosao i priložite:
- životopis
- dokaz o stručnoj spremi (preslika)
- dokaz o radnom iskustvu (preslika)

Stručna sprema:

Nekvalificirani, Polukvalificirani, Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Što nudimo

Radni odnos se zasniva na neodređeno vrijeme uz probni rad od 6 mjeseci.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Ostalo

Županija rada:

Splitsko-dalmatinska

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ostalo iznosi 698,46 EUR (5.262,53 kuna).